Certyfikaty SSL | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Certyfikaty SSL

parking podziemny

Bezpieczeństwo Twojej Strony Internetowej: Certyfikaty SSL

Czy wiesz, że każdego dnia miliony użytkowników przeglądają strony internetowe, przekazując swoje dane osobowe i finansowe? Bezpieczeństwo online to podstawa, dlatego prezentujemy Ci certyfikaty SSL - kluczowy element ochrony Twojej witryny.

Czym są certyfikaty SSL?

Certyfikaty SSL (Secure Sockets Layer) to standardowy protokół zabezpieczający komunikację między Twoją stroną internetową a przeglądarką użytkownika. Gwarantują one, że dane przesyłane między serwerem a klientem są szyfrowane i niepodatne na przechwycenie przez niepowołane osoby.

Dlaczego certyfikat SSL jest ważny?

  • Ochrona danych: Certyfikat SSL zapewnia poufność informacji przekazywanych przez Twoją stronę. Dzięki niemu dane osobowe i finansowe użytkowników są bezpieczne.
  • Wiarygodność: Strony internetowe z certyfikatem SSL są oznaczone jako "Bezpieczne" w przeglądarkach, co buduje zaufanie użytkowników. Brak SSL może skutkować ostrzeżeniami o niebezpieczeństwie.
  • Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania: Algorytmy wyszukiwarek, takie jak Google, premiują strony z SSL, co może wpłynąć na lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.
     
serwery
Brązowy, refleksyjny pies położył głowę na laptopie

Nasza oferta certyfikatów SSL:

Nasi eksperci pomogą Ci w:

  • Wyborze odpowiedniego certyfikatu SSL.
  • Instalacji i konfiguracji certyfikatu na Twoim serwerze.
  • Regularnym monitorowaniu i odnawianiu certyfikatu, aby zapewnić ciągłą ochronę.

Zainwestuj w bezpieczeństwo swojej witryny internetowej. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci w wdrożeniu certyfikatu SSL na Twojej stronie. 

Twój sukces online zaczyna się od bezpieczeństwa!

Baza wiedzy

WCAG 2.2 jakie zmiany wprowadza?

Przeciwdziałanie wykluczeniu osób szczególnie nim zagrożonych (ze względu na ich ograniczenia funkcjonalne) to główna przyczyna dyrektyw i ustaw. Zasady WCAG polegają - w uproszczonym opisie - na zapewnieniu zrozumiałości, funkcjonalności, kompatybilności i postrzegalności informacji zamieszczanych w Internecie.

Portale Otwartych Danych

Czym są otwarte dane? Otwarte dane to informacje, które są dostępne publicznie i mogą być swobodnie wykorzystywane, udostępniane i modyfikowane przez każdego zainteresowanego.

Czym różni się POP3 od IMAP?

POP3 oraz IMAP to protokoły odbioru wiadomości e-mail przez programy pocztowe (Microsoft Outlook / Mozilla Thunderbird / itp.), najprościej ujmując to 2 różne sposoby odbierania e-maili.

Drupal 10

Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.
zobacz wszystkie zobacz więcej podstron bloga