Portale internetowe | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Portale internetowe

przykładowy projekt

Platformy i portale internetowe dla firm i podmiotów o różnej skali.

Profesjonalnie wdrażamy serwisy internetowe. Zrealizowaliśmy szereg ciekawych projektów dla przedsiębiorstw, działających w różnych branżach.

Budowa i wdrożenia portali internetowych to skomplikowany proces, który wymaga dużej wiedzy technicznej oraz umiejętności projektowych. Nie bez znaczenia jest również doświadczenie przy wcześniej realizowanych projektach.
 

Wieloletnia współpraca z firmami i jednostkami administracji publicznej nad realizacją serwisów internetowych umożliwiła firmie VOBACOM wypracowanie kompleksowej metodyki pracy nad poszczególnymi etapami wdrożenia. Służymy pomocą i wsparciem merytorycznym na każdym z etapów:

mężczyzna przy laptopie

Baza wiedzy

Portale Otwartych Danych

mężczyzna przy laptopie
Czym są otwarte dane? Otwarte dane to informacje, które są dostępne publicznie i mogą być swobodnie wykorzystywane, udostępniane i modyfikowane przez każdego zainteresowanego.

Czym różni się POP3 od IMAP?

kobieta przy laptopie
POP3 oraz IMAP to protokoły odbioru wiadomości e-mail przez programy pocztowe (Microsoft Outlook / Mozilla Thunderbird / itp.), najprościej ujmując to 2 różne sposoby odbierania e-maili.

Drupal 10

logo Drupal oraz liczba 10
Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.

Zastosowania AR w przemyśle

telefon w ręce z aplikacja AR
Rzeczywistość rozszerzona (z ang. augmented reality - AR) jest coraz częściej wykorzystywana w różnych zastosowaniach przemysłowych i produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i produktywności. Przykładem takiego zastosowania mogą być szkolenia i onboarding nowych pracowników: AR można wykorzystać do zapewnienia pracownikom interaktywnych i wciągających szkoleń, skracając czas i zasoby wymagane w przypadku tradycyjnych metod szkoleniowych. Ponadto możliwość wizualizacji trójwymiarowej pozwala na adekwatne przedstawienie skomplikowanych zagadnień, np. działania maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej.