Pomoc techniczna | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Pomoc techniczna

grafika z ikonami komunikacji
Linia wsparcia

Szanowni Klienci

W ramach gwarancji udostępniamy Państwu nieodpłatnie pomoc dotyczącą obsługi i poruszania się po systemie CMS. Informujemy, że w celu usprawnienia i przyspieszenia realizacji Państwa zgłoszeń podjęliśmy decyzję o uruchomieniu I linii wsparcia. Nasi specjaliści ds. Informacji dostępni są dla Państwa 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 do 16:00.

W ramach jej funkcjonowania, mogą Państwo skontaktować się z Nami:        
za pomocą dedykowanego formularza lub telefonicznie - dzwoniąc pod numer:

+48 537 088 555

Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 9:00 do godziny 14:00. Zgłoszenia nadesłane przez formularz przyjmowane są w dni robocze od godziny 8:00 do godziny 16:00.        

Prosimy o udzielanie możliwie najbardziej precyzyjnych informacji. Pozwoli to nam na istotne skrócenie procesu obsługi klienta.

Baza wiedzy

WCAG 2.2 jakie zmiany wprowadza?

Przeciwdziałanie wykluczeniu osób szczególnie nim zagrożonych (ze względu na ich ograniczenia funkcjonalne) to główna przyczyna dyrektyw i ustaw. Zasady WCAG polegają - w uproszczonym opisie - na zapewnieniu zrozumiałości, funkcjonalności, kompatybilności i postrzegalności informacji zamieszczanych w Internecie.

Wytyczne WCAG 2.1 dla redaktorów stron internetowych

WCAG 2.1 polega na przeciwdziałaniu wykluczeniu osób szczególnie nim zagrożonych (ze względu na ich ograniczenia funkcjonalne) to główna przyczyna dyrektyw i ustaw. Zasady WCAG polegają - w uproszczonym opisie - na zapewnieniu zrozumiałości, funkcjonalności, kompatybilności i postrzegalności informacji zamieszczanych w Internecie.

Czym różni się POP3 od IMAP?

POP3 oraz IMAP to protokoły odbioru wiadomości e-mail przez programy pocztowe (Microsoft Outlook / Mozilla Thunderbird / itp.), najprościej ujmując to 2 różne sposoby odbierania e-maili.

Drupal 10

Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.
zobacz wszystkie zobacz więcej podstron bloga