Hosting | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Hosting

parking podziemny

Twoja strona na mocnym i pewnym fundamencie.

W Internecie coraz większą uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i pewność w działaniu, dlatego wybranie właściwego hostingu jest fundamentem dobrze funkcjonującego serwisu lub aplikacji internetowej.

Hosting to nic innego jak parking dla stron internetowych, każdy z nas chciałby mieć swój nowy, luksusowy samochód zaparkowany na dobrze strzeżonym parkingu i jednocześnie mieć szybki dostęp do samochodu. Z pewnością auto powinno być zawsze sprawne i czyste.

Twoja strona Internetowa w naszych rękach, to Twój samochód, na dobrze strzeżonym parkingu.

Technologie używane, na naszych serwerach

serwery
Brązowy, refleksyjny pies położył głowę na laptopie

Czym różni się POP3 od IMAP?

  • Przechowywanie wiadomości: 

    W protokole POP3 wiadomości są pobierane z serwera na lokalne urządzenie i zazwyczaj usuwane z serwera. Natomiast w przypadku IMAP wiadomości pozostają na serwerze i są synchronizowane z różnymi urządzeniami, na których jest skonfigurowany klient poczty.

  • Zarządzanie pocztą: 

    W przypadku POP3 zarządzanie pocztą odbywa się lokalnie na urządzeniu, podczas gdy w przypadku IMAP wszystkie operacje zarządzania pocztą (przenoszenie, usuwanie, tworzenie folderów itp.) są wykonywane na serwerze, a klient poczty tylko odzwierciedla te zmiany.

Baza wiedzy

WCAG 2.2 jakie zmiany wprowadza?

Przeciwdziałanie wykluczeniu osób szczególnie nim zagrożonych (ze względu na ich ograniczenia funkcjonalne) to główna przyczyna dyrektyw i ustaw. Zasady WCAG polegają - w uproszczonym opisie - na zapewnieniu zrozumiałości, funkcjonalności, kompatybilności i postrzegalności informacji zamieszczanych w Internecie.

Portale Otwartych Danych

Czym są otwarte dane? Otwarte dane to informacje, które są dostępne publicznie i mogą być swobodnie wykorzystywane, udostępniane i modyfikowane przez każdego zainteresowanego.

Czym różni się POP3 od IMAP?

POP3 oraz IMAP to protokoły odbioru wiadomości e-mail przez programy pocztowe (Microsoft Outlook / Mozilla Thunderbird / itp.), najprościej ujmując to 2 różne sposoby odbierania e-maili.

Drupal 10

Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.
zobacz wszystkie zobacz więcej podstron bloga