Webinarium o Rozszerzonej Rzeczywistości (AR) | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE
03-08-2023
Aktualności

Webinarium o Rozszerzonej Rzeczywistości (AR)

firma

Webinarium AR

Data: 4 sierpnia 2023 roku

Miejsce: Platforma YouTube

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie niesamowite możliwości kryją się za tajemniczym skrótem AR? Czy chciałbyś poznać najnowsze trendy i osiągnięcia w dziedzinie Rozszerzonej Rzeczywistości? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", mamy dla Ciebie niezwykłą okazję! Już 4 sierpnia 2023 roku zapraszamy Cię na ekscytujące webinarium o Technologii Rozszerzonej Rzeczywistości, które odbędzie się na platformie YouTube.

O czym będzie to webinarium?

Technologia Rozszerzonej Rzeczywistości, czyli AR, to jeden z najbardziej fascynujących obszarów współczesnej nauki i technologii. Pozwala ona na nakładanie wirtualnych elementów na rzeczywisty świat, tworząc niezwykłe efekty wizualne i interakcje. W trakcie naszego webinarium zgłębimy tajniki tej technologii, przyjrzymy się jej zastosowaniom w różnych dziedzinach życia oraz przedstawimy najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/ZRqWsXYGnbZicKkP9

Webinarium o Technologii Rozszerzonej Rzeczywistości to wyjątkowa okazja do poszerzenia swojej wiedzy o fascynującym świecie AR. Doświadczysz inspirujących prezentacji, praktycznych przykładów i ciekawych dyskusji. Oznacz datę 4 sierpnia 2023 roku w swoim kalendarzu i dołącz do nas na platformie YouTube. Razem odkryjemy nowe horyzonty rozszerzonej rzeczywistości!