Intranety i ekstranety | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Intranety i ekstranety

ludzie przy komputerach w biurze

Dziel się wiedzą i dokumentami w szybki i łatwy sposób!

Zapomnij o emailach!

Aplikacja intranetowa, pozwala pracownikom wymieniać się informacjami, plikami i dokumentami. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musimy wysyłać setek emaili w naszej organizacji. Dzięki Intranetowi, pracownicy zaoszczędzają czas na komunikację.

Więcej czasu na odpoczynek lub inne zadania!

Dedykowane moduły w naszym Intranecie i Extranecie sprawiają, że organizacje wdrażające nasze rozwiązanie intranetowe mogą dopasować oprogramowanie do swoich potrzeb, bez zbędnych komplikacji.

Dzięki elastyczności naszej platformy zaproponujemy i wdrożymy każdą funkcjonalność, która będzie kompatybilna z innymi systemami oraz spełni oczekiwane funkcje.

Aplikacja dostosowana do twojej organizacji, dzięki dedykowanym modułom

Sprawdź ofertę naszych modułów i zobacz jak nasza platforma może usprawnić działanie Twojej organizacji.

laptop z intranetem na ekranie

Baza wiedzy

Portale Otwartych Danych

mężczyzna przy laptopie
Czym są otwarte dane? Otwarte dane to informacje, które są dostępne publicznie i mogą być swobodnie wykorzystywane, udostępniane i modyfikowane przez każdego zainteresowanego.

Czym różni się POP3 od IMAP?

kobieta przy laptopie
POP3 oraz IMAP to protokoły odbioru wiadomości e-mail przez programy pocztowe (Microsoft Outlook / Mozilla Thunderbird / itp.), najprościej ujmując to 2 różne sposoby odbierania e-maili.

Drupal 10

logo Drupal oraz liczba 10
Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.

Zastosowania AR w przemyśle

telefon w ręce z aplikacja AR
Rzeczywistość rozszerzona (z ang. augmented reality - AR) jest coraz częściej wykorzystywana w różnych zastosowaniach przemysłowych i produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i produktywności. Przykładem takiego zastosowania mogą być szkolenia i onboarding nowych pracowników: AR można wykorzystać do zapewnienia pracownikom interaktywnych i wciągających szkoleń, skracając czas i zasoby wymagane w przypadku tradycyjnych metod szkoleniowych. Ponadto możliwość wizualizacji trójwymiarowej pozwala na adekwatne przedstawienie skomplikowanych zagadnień, np. działania maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej.