Portale dla samorządów | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Portale dla samorządów

panorama Torunia

Docieraj z informacjami do lokalnej społeczności!

Dotrzyj z najważniejszymi informacjami do użytkowników Internetu.
Odpowiednio zaprojektowany serwis internetowy pozwala dzielić się ważnymi informacjami z mieszkańcami oraz pomaga zoptymalizować pracę urzędników, dzięki dedykowanym narzędziom do zbierania informacji lub np. przez zautomatyzowany system głosowania w budżecie obywatelskim.

Wieloletnia współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego pozwoliła nam na stworzenie kompleksowej oferty, zawierającej najlepsze rozwiązania funkcjonalne, w które powinny być wyposażone serwisy miast. Zaawansowany system zarządzania treścią umożliwia zmianę wyglądu serwisu oraz edycję treści.

TOP 10 funkcjonalności dla SSiI

kobieta przy laptopie
Zapytaj o ofertę

Baza wiedzy

WCAG 2.2 jakie zmiany wprowadza?

wcag 2.2
Przeciwdziałanie wykluczeniu osób szczególnie nim zagrożonych (ze względu na ich ograniczenia funkcjonalne) to główna przyczyna dyrektyw i ustaw. Zasady WCAG polegają - w uproszczonym opisie - na zapewnieniu zrozumiałości, funkcjonalności, kompatybilności i postrzegalności informacji zamieszczanych w Internecie.

Portale Otwartych Danych

mężczyzna przy laptopie
Czym są otwarte dane? Otwarte dane to informacje, które są dostępne publicznie i mogą być swobodnie wykorzystywane, udostępniane i modyfikowane przez każdego zainteresowanego.

Wytyczne WCAG 2.1 dla redaktorów stron internetowych

Napis w języku angielskim mówiący o cyfrowej dostępności
WCAG 2.1 polega na przeciwdziałaniu wykluczeniu osób szczególnie nim zagrożonych (ze względu na ich ograniczenia funkcjonalne) to główna przyczyna dyrektyw i ustaw. Zasady WCAG polegają - w uproszczonym opisie - na zapewnieniu zrozumiałości, funkcjonalności, kompatybilności i postrzegalności informacji zamieszczanych w Internecie.

Drupal 10

logo Drupal oraz liczba 10
Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.