Oferta Web and Mobile Solutions | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE
web
Serwisy, sklepy, aplikacje...

Oferta Web and Mobile Solutions

Produkty i usługi
Produkty i usługi

Produkty i usługi

Nasze rozwiązania zapewniają szybkość, skalowalność i łatwość użytkowania dla Twojego biznesu. A oto nasze najpopularniejsze produkty:

"Produkt powinien być tak prosty w użyciu, że każdy może go zrozumieć, a jednocześnie na tyle potężny, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników." - Larry Page

Usługi dodatkowe

Cenimy sobie wieloletnią współpracę dlatego oferujemy szereg dodatkowych usług, które zapewniają bezpieczeństwo oraz pomoc Twojej stronie:

Usługi dodatkowe
Usługi dodatkowe

Nasze atuty

 • zębatka w kole przedstawiającym cykl

  Kompleksowa obsługa

  Zajmiemy się twoim zleceniem całościowo, od projektu, przez wdrożenie, po utrzymanie.

 • ikona gwarancji

  Gwarancja

  Dajemy gwarancję na nasze produkty i usługi, z możliwością jej przedłużenia.
   

 • kciuk w górze i tarcza

  Wsparcie techniczne

  Oferujemy wsparcie pogwarancyjne, bo cenimy sobie długofalową współpracę.

 • ikona doświadczenia

  Doświadczenie

  Wieloletnie doświadczenie biznesowe oraz innowacyjne podejście do projektów.

Oferta specjalna

Wiosenna obniżka -10% za aktualizację do Drupal 10

Wszyscy klienci, którzy do 30 maja 2024 r.  zdecydują się na aktualizację systemu CMS Drupal do wersji Drupal 10 i podadzą przy zleceniu nasze wiosenne hasło: AKTUALIZACJA DRUPALA -10%, otrzymają rabat 10% przy wycenie.

Bezpłatny audyt WCAG

Nie jesteś pewien, czy twój serwis spełnia aktualne wytyczne dla WCAG (2.2)? Zamów bezpłatny audyt i podejmij z nami współpracę.

Przykładowe realizacje

projekt strony szpitala w Koninie

Portal Szpitala w Koninie

Strona internetowa jednostek szpitalnych w Koninie oferuje wiele funkcjonalności związanych z dostępnością. Serwis ten zawiera bogate źródło przydatnych informacji, takich jak ogłoszenia, cenniki, dostępność w PJM, historia oraz wykaz telefonów. Co…

Serwis Asco

Strona ASCO jest nowoczesnym, a zarazem wszechstronnym projektem, który znalazłby zastosowanie w wielu modelach biznesowych. ASCO wyróżnia się tym, że oferuje produkty zarówno związane z branżą kolejową, jak i budowlaną. Strona ta cechuje się…
serwis Veyna na ekranie

Serwis Veyna

Veyna to innowacyjna strona internetowa, która oferuje szeroki wybór produktów, szczególnie skoncentrowanych na różnych rodzajach drzwi o różnorodnych wzorach. Wyjątkowość Veyny polega na tym, że te produkty są ze sobą połączone wielopoziomo, więc…
quercus

Serwis Quercus TFI S.A.

Quercus to serwis, który służy jako źródło informacji na temat funduszy oraz inwestycji. Dzięki wprowadzonym przez nas funkcjonalnościom strona ta sprawdza się idealnie do prezentowania skomplikowanych danych. Platforma oferuje kompleksowe dane,…

Nasz zespół

mężczyzna i 3 kobiety
tło

Co możemy dla ciebie zrobić?

Baza wiedzy

WCAG 2.2 jakie zmiany wprowadza?

wcag 2.2
Przeciwdziałanie wykluczeniu osób szczególnie nim zagrożonych (ze względu na ich ograniczenia funkcjonalne) to główna przyczyna dyrektyw i ustaw. Zasady WCAG polegają - w uproszczonym opisie - na zapewnieniu zrozumiałości, funkcjonalności, kompatybilności i postrzegalności informacji zamieszczanych w Internecie.

Portale Otwartych Danych

mężczyzna przy laptopie
Czym są otwarte dane? Otwarte dane to informacje, które są dostępne publicznie i mogą być swobodnie wykorzystywane, udostępniane i modyfikowane przez każdego zainteresowanego.

Wytyczne WCAG 2.1 dla redaktorów stron internetowych

Napis w języku angielskim mówiący o cyfrowej dostępności
WCAG 2.1 polega na przeciwdziałaniu wykluczeniu osób szczególnie nim zagrożonych (ze względu na ich ograniczenia funkcjonalne) to główna przyczyna dyrektyw i ustaw. Zasady WCAG polegają - w uproszczonym opisie - na zapewnieniu zrozumiałości, funkcjonalności, kompatybilności i postrzegalności informacji zamieszczanych w Internecie.

Drupal 10

logo Drupal oraz liczba 10
Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.