Konfiguratory i wizualizery | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Konfiguratory i wizualizery

laptop z konfiguratorem

Konfigurator powstał z myślą o producentach.

Ma za zadanie udoskonalić propozycję oferowanych przez firmę produktów. Korzystając z funkcji konfiguratora producenci mogą przygotowywać dokładniejsze, bardziej sprecyzowane pod życzenie klienta oferty, projektować niestandardowe produkty, a wszystko w celu skrócenia czasu od wyceny do sprzedaży konkretnego produktu.

Możliwość zaoferowania takich usług klientom bez wątpienia wpływa na lepsze postrzeganie producenta na rynku.

Zalety konfiguratora

Poniżej opisano najważniejsze zalety konfiguratorów - zarówno dla firm jak i i klientów, na bazie poszczególnych etapów w lejku sprzedażowym. 

laptop z konfiguratorem
wizualizer Veyna na laptopie i telefonie

Wizualizer

W naszej ofercie mamy również uproszczoną wersję konfiguratora - wizualizer. Jest to narzędzie, które pomoże w atrakcyjny sposób zaprezentować dostępne w sprzedaży produkty. Można zdefiniować i dać możliwość wyboru serii, modelu czy oferowanej kolorystyki. W ten sposób zaprezentujemy klientom finalny wariant produktu w atrakcyjnej wizualnie formie. 

Przykład takiego rozwiązania, które wdrożyliśmy dla toruńskiej firmy VEYNA znajduje się pod adresem:

https://wizualizer.veyna.pl

Baza wiedzy

Czym różni się POP3 od IMAP?

kobieta przy laptopie
POP3 oraz IMAP to protokoły odbioru wiadomości e-mail przez programy pocztowe (Microsoft Outlook / Mozilla Thunderbird / itp.), najprościej ujmując to 2 różne sposoby odbierania e-maili.

Drupal 10

logo Drupal oraz liczba 10
Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.

Zastosowania AR w przemyśle

telefon w ręce z aplikacja AR
Rzeczywistość rozszerzona (z ang. augmented reality - AR) jest coraz częściej wykorzystywana w różnych zastosowaniach przemysłowych i produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i produktywności. Przykładem takiego zastosowania mogą być szkolenia i onboarding nowych pracowników: AR można wykorzystać do zapewnienia pracownikom interaktywnych i wciągających szkoleń, skracając czas i zasoby wymagane w przypadku tradycyjnych metod szkoleniowych. Ponadto możliwość wizualizacji trójwymiarowej pozwala na adekwatne przedstawienie skomplikowanych zagadnień, np. działania maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej.

PILAR

budynek PILAR
W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, osi priorytetowej II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw, tworzymy centrum badawczo-rozwojowe w obszarze rozszerzonej rzeczywistości pn. “Polskie Innowacyjne Laboratorium AR w Toruniu”.