Platformy sprzedażowe / E-commerce | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Platformy sprzedażowe / E-commerce

Zwiększ swoją sprzedaż w Internecie!

Zwiększ swoją sprzedaż w Internecie!
Budowa sprawnego i atrakcyjnego sklepu internetowego pomaga osiągnąć cele sprzedażowe. 
Coraz częściej społeczność użytkowników szuka produktów w Internecie. 
Zautomatyzuj procesy zamówień dzięki narzędziom internetowym.

Stabilny i mocny silnik
PrestaShop to kompletne, innowacyjne i skuteczne rozwiązanie pozwalające założyć sklep online, a następnie rozwinąć skrzydła w Internecie. Popularność tego narzędzia sprawia, że PrestaShop cały czas się rozwija.

Sklep dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Dzięki dedykowanym modułom nie musisz martwić się integracją z systemami firm kurierskich lub z płatnościami internetowymi, wszystko dostosowane do potrzeb Twojego Biznesu.

Moduły dedykowane do mediów społecznościowych pozwalają, na łatwą integracje produktów z postami w różnych portalach społecznościowych, co zwiększa ilość konwersji na stronie sklepu.

torba z zakupami ozdobiona ikonkami

Baza wiedzy

Czym różni się POP3 od IMAP?

POP3 oraz IMAP to protokoły odbioru wiadomości e-mail przez programy pocztowe (Microsoft Outlook / Mozilla Thunderbird / itp.), najprościej ujmując to 2 różne sposoby odbierania e-maili.

Drupal 10

Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.

Zastosowania AR w przemyśle

Rzeczywistość rozszerzona (z ang. augmented reality - AR) jest coraz częściej wykorzystywana w różnych zastosowaniach przemysłowych i produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i produktywności. Przykładem takiego zastosowania mogą być szkolenia i onboarding nowych pracowników: AR można wykorzystać do zapewnienia pracownikom interaktywnych i wciągających szkoleń, skracając czas i zasoby wymagane w przypadku tradycyjnych metod szkoleniowych. Ponadto możliwość wizualizacji trójwymiarowej pozwala na adekwatne przedstawienie skomplikowanych zagadnień, np. działania maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej.

PILAR

W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, osi priorytetowej II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw, tworzymy centrum badawczo-rozwojowe w obszarze rozszerzonej rzeczywistości pn. “Polskie Innowacyjne Laboratorium AR w Toruniu”.
zobacz wszystkie zobacz więcej podstron bloga