Portale dla deweloperów - rozwiązania omnidev | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Portale dla deweloperów - rozwiązania omnidev

przekazywanie kluczy

Jak skutecznie sprzedawać lokale z nowej inwestycji?

Badania i statystyki pokazują, że społeczeństwo coraz częściej szuka informacji dotyczących lokali mieszkaniowych lub użytkowych w Internecie. Dobrze zaprojektowana i właściwie działająca strona internetowa pozwala zwiększyć sprzedaż. Vobacom projektuje i tworzy takie serwisy od ponad 10 lat. Strona ułatwia kontakt z klientem, a co za tym idzie sprzedaż.

Dedykowane moduły zwiększają atrakcyjność inwestycji. Użytkownicy mogą wybrać lokal z interaktywnej mapy lub modelu budynku. Skontaktować się poprzez czat lub sprawdzić status lokalu.

Na bieżąco informuj o postępach inwestycji dzięki aktualnościom, które wyświetlą się bez problemu na każdym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej (smartfon/tablet/komputer)

Dedykowane moduły dla developerów OMNIDEV

10 najważniejszych funkcjonalności jakie powinien posiadać Twój serwis.

abstrakcyjna grafika z budynkami

Przykładowe realizacje

Strona osiedla Maureska

Projekt strony dla osiedla Maureska to kompleksowe rozwiązanie przedstawiające atrakcyjną ofertę dewelopera. Dzięki przejrzystemu układowi i intuicyjnej nawigacji, użytkownicy mogą łatwo znaleźć interesujące je mieszkania oraz szybko porównać różne…

Strona osiedla SADYBA SPOT

Portal SADYBA SPOT to serwis stworzony z myślą na zrozumieniu potrzeb klientów, które mają kluczowe znaczenie w procesie prezentacji oferty deweloperskiej. Projekt strony osiedla SADYBA SPOT zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny portal, który…

Strona osiedla Odeon Park

Strona stworzona dla firmy  "SELIGA" jest doskonałym przykładem projektu, który łączy w sobie nowoczesny design z praktycznymi funkcjonalnościami, umożliwiającymi efektowne prezentowanie inwestycji deweloperskiej. Dzięki wykorzystanym rozwiązaniom…

Portal dla dewelopera Unidevelopment SA

Unidevelopment to platforma dla dewelopera, skupiona na sprzedaży mieszkań oraz informowaniu o inwestycjach. Na stronie warto zwrócić uwagę na zaawansowaną wyszukiwarkę z wieloma filtrami, dzięki której łatwo znaleźć idealne mieszkanie. Dodatkowym…

Baza wiedzy

Portale Otwartych Danych

Czym są otwarte dane? Otwarte dane to informacje, które są dostępne publicznie i mogą być swobodnie wykorzystywane, udostępniane i modyfikowane przez każdego zainteresowanego.

Czym różni się POP3 od IMAP?

POP3 oraz IMAP to protokoły odbioru wiadomości e-mail przez programy pocztowe (Microsoft Outlook / Mozilla Thunderbird / itp.), najprościej ujmując to 2 różne sposoby odbierania e-maili.

Drupal 10

Stworzenie profesjonalnego serwisu internetowego, który jest bezpieczny i wydajny może stanowić duże wyzwanie. Potrzebne jest odpowiednie zaplecze oraz zdolni redaktorzy. Na rynku istnieje wiele systemów CMS spełniających swoją rolę, jedne są bardzo popularne, ale podatne na ataki hakerskie. Inne są bardzo wydajne i bezpieczne, ale niełatwe w obsłudze, albo wymagające płatnych subskrypcji. W Vobacom stawiamy na naszym zdaniem najlepszy CMS dostępny na rynku.

Zastosowania AR w przemyśle

Rzeczywistość rozszerzona (z ang. augmented reality - AR) jest coraz częściej wykorzystywana w różnych zastosowaniach przemysłowych i produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i produktywności. Przykładem takiego zastosowania mogą być szkolenia i onboarding nowych pracowników: AR można wykorzystać do zapewnienia pracownikom interaktywnych i wciągających szkoleń, skracając czas i zasoby wymagane w przypadku tradycyjnych metod szkoleniowych. Ponadto możliwość wizualizacji trójwymiarowej pozwala na adekwatne przedstawienie skomplikowanych zagadnień, np. działania maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej.
zobacz wszystkie zobacz więcej podstron bloga