Nasza misja | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Nasza misja

kobieta w okularach VR
Vobacom Biznes Jutra
odtwórz film

Zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom rozwiązań informatycznych oraz internetowych. Stanowimy zgrany i kompetentny, liczący ponad trzydzieści osób, zespół, który codziennie dba o to, aby spełniać potrzeby naszych Klientów. Ich sukces to zarazem nasz własny.

Niemal wszystkie realizowane przez nas projekty cechują się unikatowością i złożonością. Codziennie stawia to nas przed nowymi wyzwaniami, dzięki którym stajemy się coraz bogatsi w doświadczenia i możemy oferować naszym Klientom coraz szerszy zakres rozwiązań o coraz lepszej jakości. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doskonałej organizacji pracy jesteśmy w stanie zrozumieć problemy naszych Klientów oraz zaprojektować, stworzyć i wdrożyć, a następnie wspierać dedykowane („szyte na miarę") rozwiązania informatyczne i internetowe.

Stale się rozwijamy i dążymy do perfekcji we wszystkim, co robimy. Każdego dnia wspólnie wypracowujemy sobie zaufanie naszych Klientów. Członkowie naszego zespołu mają okazję stawać się coraz lepszymi profesjonalistami w swoich dziedzinach. Dbamy o ich rozwój, m.in. poprzez finansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych. Zdajemy sobie sprawę, że sukces budujemy dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych pracowników, dlatego przywiązujemy dużą wagę do rekrutacji nowych członków zespołu oraz  odpowiedniego poziomu ich edukacji.