Portal dla dewelopera Unidevelopment SA | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Portal dla dewelopera Unidevelopment SA

portal dewelopera

ADRES PORTALU:
www.unidevelopment.pl

KLIENT:
Unidevelopment SA

OPIS PROJEKTU:

Unidevelopment to platforma dla dewelopera, skupiona na sprzedaży mieszkań oraz informowaniu o inwestycjach. Na stronie warto zwrócić uwagę na zaawansowaną wyszukiwarkę z wieloma filtrami, dzięki której łatwo znaleźć idealne mieszkanie. Dodatkowym atutem jest estetyczny i profesjonalny projekt graficzny, który podkreśla dbałość o detale. Strona Unidevelopment dostarcza kompleksowych informacji o poszczególnych inwestycjach, umożliwiając szybki dostęp do szczegółowych opisów i lokalizacji.

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Podczas tworzenia projektu graficznego strony Unidevelopment priorytetem było zapewnienie nie tylko estetyki, ale również przyjaznego układu dla użytkowników. Ze względu na charakter serwisu dewelopera mieszkaniowego, zaimplementowaliśmy funkcje takie jak interaktywna mapa mieszkań oraz rozbudowana wyszukiwarka z wieloma filtrami. 

ROZWIĄZANIA:

Podczas tworzenia projektu graficznego strony Unidevelopment skupiliśmy się na estetyce. Atrakcyjna wizualizacja przyciąga klientów. Naszym sukcesem było stworzenie serwisu, który zawiera wiele informacji o mieszkaniach, ale to deweloper decyduje co zobaczy klient. Dzięki temu udało nam się połączyć estetykę z funkcjonalnością i usatysfakcjonować klienta. Wszystko to zostało starannie dopasowane, aby zapewnić atrakcyjny wygląd i funkcjonalność strony.

inwestycje

Podsumowanie:

Serwis wykonany w sposób staranny stworzony specjalnie pod inwestycję deweloperską.

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.