Serwis Asco | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Serwis Asco

Projekt witryny Asco

ADRES STRONY:

www.asco.net.pl

KLIENT:

Asco Co Ltd Sp. z o. o.

OPIS PROJEKTU:
Strona ASCO jest nowoczesnym, a zarazem wszechstronnym projektem, który znalazłby zastosowanie w wielu modelach biznesowych. ASCO wyróżnia się tym, że oferuje produkty zarówno związane z branżą kolejową, jak i budowlaną. Strona ta cechuje się przejrzystym interfejsem, umożliwiającym łatwe wyszukiwanie wszystkich dostępnych produktów oraz ofert pracy. 

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Przy tworzeniu projektu graficznego strony ASCO kładliśmy nacisk nie tylko na estetykę, ale także na układ, który miał być przyjazny dla użytkowników. Naszym celem było przyciągnięcie nowych klientów poprzez wygląd serwisu. W projekcie tworzenia graficznego strony ASCO napotkaliśmy kilka wyzwań. Przede wszystkim musieliśmy znaleźć równowagę między estetyką a funkcjonalnością oraz stworzyć architekturę informacji z zakresu tematycznego, w którym nie mieliśmy wcześniej doświadczenia.

ROZWIĄZANIA:

Podczas tworzenia projektu graficznego strony ASCO skupiliśmy się na estetyce i przyjaznym dla użytkowników układzie, aby przyciągnąć klientów poprzez wygląd serwisu. Naszym sukcesem było stworzenie logicznej architektury informacji, zapewniającej łatwy dostęp do potrzebnych informacji dla użytkowników. Dzięki temu udało nam się połączyć estetykę z funkcjonalnością i usatysfakcjonować klienta. 

Asco - widoki na smartfonie

Podsumowanie:

Skutecznie zintegrowaliśmy estetykę, funkcjonalność i zrozumienie użytkowników.

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.