Aplikuj | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Aplikuj

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Do tego pola można wysłać nieograniczoną liczbę plików.
Limit 256 MB.
Dozwolone rozszerzenia: pdf.

Administratorem danych osobowych jest firma Vobacom Sp. z o.o. - więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz tutaj.

Klauzula informacyjna

W związku z wchodzącym w życie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych (RODO) spełniając obowiązek informacyjny oraz w celu zapewnienia wysokiego poziomu naszych usług, przesyłamy informację o przetwarzanych przez nas danych osobowych oraz o Twoich prawach z tym związanych.

  1. Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma VOBACOM sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Włocławska 169C w Toruniu.
  2. W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu poprzez adres e-mail: dane.osobowe@vobacom.pl, telefonicznie +48 56 658 95 41 lub korespondencję tradycyjną wysłaną na adres VOBACOM sp. z o.o., ul. Włocławska 169C, 87-100 Toruń.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji postanowień umów i zamówień na podstawie art. 6 ust 1 pkt b RODO, czyli sprzedaż usług bądź produktów, zapytań ofertowych lub korespondencji z naszą firmą.
  4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy wyłącznie przez okres konieczny do realizacji usług świadczonych na rzecz Państwa zgodnie z zawartymi z Państwem umowami oraz przez okres konieczny do spełnienia przez VOBACOM sp. z o.o. obowiązków prawnych i fiskalnych.
  5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla korzystania z świadczonych przez nas usług.

 

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:

  1. wglądu i uzyskania kopii Pani/Pana danych osobowych, - sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
  2. żądania do usunięcia Pani/Pana danych osobowych, - żądania do ograniczenia lub zaprzestania przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
  3. wniesienia cofnięcia zgody wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
  4. przenoszenia Pani/Pana danych osobowych,
  5. wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administrator Państwa danych osobowych zapewnia, że dokłada wszelkich starań w celu ochrony Państwa danych osobowych przetwarzanych przez VOBACOM sp. z o.o. przed nieautoryzowanym dostępem, utratą bądź zmianą.