Portal Urzędu Miasta Opola | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Portal Urzędu Miasta Opola

projekt Opola

ADRES PORTALU:
www.opole.pl

KLIENT:
Urząd Miasta Opola

OPIS PROJEKTU:
Strona Urzędu Miasta Opola to niezawodne źródło informacji dla mieszkańców, studentów i turystów. Nasz zespół zadbał o stworzenie intuicyjnego interfejsu, który zapewnia szybkie i łatwe odnajdywanie potrzebnych informacji, jednocześnie oddając unikalny charakter stolicy polskiej piosenki. Szata graficzna, która przykuwa uwagę, odzwierciedla duszę tego miasta i jego bogatą historię.

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Naszą misją było skonstruowanie strony internetowej Opola, która precyzyjnie i kompleksowo odzwierciedla główny cel serwisu, jednocześnie zachwycając estetyką. Zadanie to wymagało przygotowania szaty graficznej zgodnej ze standardami dostępności, jednocześnie zachowując intuicyjny interfejs.

ROZWIĄZANIA:

Mimo wielu informacji oraz elementów na stronie zaprojektowany interfejs jest bardzo czytelny. Zaprojektowane przez nas elementy są zgodne ze standardami WCAG 2.1.

Opole na smartfonie

Podsumowanie:

Dostępny projekt, który odzwierciedla duszę miasta.

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.