Portal Urzędu Miejskiego Koszalin | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Portal Urzędu Miejskiego Koszalin

projekt Koszalin

ADRES PORTALU:
koszalin.pl

KLIENT:
Urząd Miejski w Koszalinie

OPIS PROJEKTU:

Nawiązaliśmy współpracę z Koszalinem w 2010 roku i od tamtego czasu rozwijamy i dbamy o serwis. Stale aktualizujemy stronę, nadając jej nowoczesny wygląd i dostosowując do zmieniających się przepisów prawa. Naszym priorytetem jest dostarczanie aktualnych informacji i intuicyjnej nawigacji dla mieszkańców i odwiedzających stronę. Zapewniamy, że strona spełnia obowiązujące standardy, pozostając źródłem informacji i atrakcyjną wizytówką miasta. 

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Zmiana identyfikacji wizualnej miasta Koszalina w 2018 r. wymagała dostosowania designu graficznego portalu, tak aby zachować efekt synergii marketingowej. Ponadto zmieniające się przepisy prawa oraz rosnące potrzeby mieszkańców spowodowały konieczność wprowadzenia zmian funkcjonalnych w portalu i systemie CMS.

ROZWIĄZANIA:

Zaprojektowanie nowej szaty graficznej zgodnej z nową identyfikacją wizualną miasta Koszalina. Przystosowanie portalu do standardów dostępności WCAG 2.0 na poziomie AA. Zaktualizowanie wersji responsywnej. Modyfikacje i ulepszenia UX widoków poszczególnych typów zawartości portalu. 

Koszalin na smartfonie

Podsumowanie:

Nowoczesny, funkcjonalny miejski portal internetowy zgodny z nową identyfikacją wizualną, będący odpowiedzią na rosnące potrzeby mieszkańców.

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.