Portal Szpitala w Koninie | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Portal Szpitala w Koninie

Projekt strony szpitala w Koninie

ADRES STRONY:  
https://szpital-konin.pl/

KLIENT:  
Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie

OPIS PROJEKTU:  
Strona internetowa jednostek szpitalnych w Koninie oferuje wiele funkcjonalności związanych z dostępnością. Serwis ten zawiera bogate źródło przydatnych informacji, takich jak ogłoszenia, cenniki, dostępność w Polskim Języku Migowym, historia oraz wykaz telefonów. Co ważne, strona ta obsługuje siedem wersji językowych, co sprawia, że jest dostępna dla wszystkich, bez względu na bariery językowe.

TECHNOLOGIE:   
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Podczas projektowania strony Konina priorytetem było klarowne przekazanie dużej ilości informacji w sposób łatwo czytelny. Ze względu na charakter działalności, strona musiała również spełniać wymagania WCAG 2.1 pod kątem dostępności. Dla placówek medycznych szczególnie ważne jest dostosowanie strony do różnych rodzajów niepełnosprawności. 

ROZWIĄZANIA:

Aby sprostać tym wyzwaniom, skupiliśmy się na kilku kluczowych rozwiązaniach. Po pierwsze, zastosowaliśmy przejrzysty układ strony, który umożliwia łatwe znalezienie i przyswajanie informacji. Wykorzystaliśmy czytelne czcionki, odpowiednie odstępy między elementami oraz intuicyjne nawigacje, które ułatwiają poruszanie się po serwisie. 

Wersja mobilna strony szpitala w Koninie

Podsumowanie:

Estetyczny serwis, który dostępny jest dla każdego użytkownika w sieci.

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.