Portal Urzędu Miasta Torunia | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Portal Urzędu Miasta Torunia

Projekt serwisu miasta Toruń

ADRES PORTALU:
www.torun.pl

KLIENT:
Urząd Miasta Torunia

START PROJEKTU:
Strona Urzędu Miasta Torunia to centralne źródło informacji dla mieszkańców oraz przyjezdnych. Zapewnia ona łatwą nawigację i dostęp do pełnego zakresu usług i treści. Znajdują się na nim informacje atrakcjach, wydarzeniach, aktualności z rejonu, porady turystyczne i wiele więcej. Stworzyliśmy intuicyjny interfejs, który umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji. 

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Nasze zadanie polegało na skonstruowaniu strony internetowej, która w sposób precyzyjny i kompleksowy odzwierciedlała główny cel serwisu, jakim jest informowanie użytkowniów sieci o wydarzeniach w Toruniu. Serwis musiał gromadzić wiele informacji, być responsywny oraz zgody ze standardami WCAG. Oprawa graficzna serwisu musiała być dostosowana do herbu Torunia.

ROZWIĄZANIA:

Podczas projektowania strony, priorytetem było zapewnienie czytelności i intuicyjności dla użytkowników, umożliwiając im łatwe znalezienie informacji i skorzystanie z oferowanych usług. Strona została estetycznie zaprojektowana, z dbałością o responsywność, aby dostosowywać się do różnych urządzeń i rozmiarów ekranów. Dodatkowo, oprawa graficzna została stworzona w taki sposób, aby oddawała lokalny charakter.

Projekt serwisu Torunia na smartfonie

Podsumowanie:

Portal miejski, który jest wygodny w obsłudze zarówno dla administratora jak i odwiedzającego

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.