Serwis Lech Consulting | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE
web
Serwisy, sklepy, aplikacje...

Serwis Lech Consulting

Serwis Lech Consulting

ADRES SERWISU:
www.lc.net.pl

KLIENT:
Lech Consulting Sp. z o.o.

OPIS PROJEKTU:
Lech Consulting to platforma doradcza, specjalizująca się w obszarze pozyskiwania oraz rozliczania dotacji z funduszy unijnych. Strona została starannie zaprojektowana, aby przekazać pełen zakres usług doradczych oferowanych przez klienta.  Wykorzystując nowatorskie rozwiązania w projektowaniu interfejsu, stworzyliśmy łatwą w nawigacji stronę, która umożliwia szybkie znalezienie potrzebnych informacji oraz korzystanie z bazy wiedzy.

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Nasze zadanie polegało na skonstruowaniu strony internetowej, która w sposób precyzyjny i kompleksowy odzwierciedlała główny cel serwisu, jakim było świadczenie profesjonalnego doradztwa w obszarze pozyskiwania oraz rozliczania dotacji z funduszy unijnych. Strona musiała posiadać takie funkcję jak baza wiedzy czy blog.

ROZWIĄZANIA:

Projektując stronę, skupiono się na zapewnieniu czytelności i intuicyjności dla użytkowników, umożliwiając im łatwe znalezienie informacji i skorzystanie z oferowanych usług. Strona została zaprojektowana w sposób estetyczny i responsywny, dostosowując się do różnych urządzeń i rozmiarów ekranów. 

LC na smartfonie

Podsumowanie:

Nowoczesny oraz responsywny portal dostosowany do potrzeb klienta.

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.

Łukasz Bielecki

Łukasz Bielecki
Łukasz Bielecki
Kierownik ds. projektów

Łukasz dołączył do naszego zespołu rozpoczynając swoją pracę jako developer. Z powodzeniem zrealizował wiele projektów w roli zarówno kierownika, jak i programisty. Bez wątpienia, nic nie równa się z doświadczeniem, które zdobył na każdym etapie wdrażania serwisu.