Serwis Centrum e-Zdrowia | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Serwis Centrum e-Zdrowia

Projekt serwisu Centrum e-Zdrowia

ADRES SERWISU:
www.cez.gov.pl

KLIENT:
Centrum e-Zdrowia

OPIS PROJEKTU:

Centrum e-zdrowia to centralne źródło informacji o projektach IT używanych w sektorze ochrony zdrowia w Polsce. W tym projekcie przyłożyliśmy szczególną uwagę do prezentowania treści oraz układu graficznego. Strona została również dostosowana do wymagań WCAG 2.1 na poziomie AA. Posiada wiele wersji kontrastowych oraz szereg innych funkcjonalności, które nie tylko poprawiają dostępność ale również komfort podczas korzystania z serwisu. 

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Naszym zadaniem było stworzenie dostępnej i funkcjonalnej strony dla Centrum e-zdrowia. Nasz partner stawia w swoich projektach na jakość, więc my również musieliśmy szczególnie mocno skupić się na prezentacji treści na stronie - zarówno od strony redaktorskiej jak i graficznej. W naszej pracy przy stronie Centrum e-zdrowia priorytetowym celem było spełnienie najwyższych standardów dostępności, dlatego uwzględniliśmy kluczowe wytyczne WCAG.

ROZWIĄZANIA:

Nasza praca nie ograniczała się tylko do aspektów redakcyjnych - zaprojektowaliśmy także interfejs graficzny, który doskonale oddaje misję i wartości Centrum e-zdrowia. Estetyczny i profesjonalny wygląd strony w pełni odzwierciedla filozofię naszego partnera. Udało się nam również wprowadzić wiele wersji kontrastowych zgodnych z WCAG 2.1 na poziomie AA. Stale opiekujemy się serwisem, aby zapewnić dostęp do aktualizacji oraz gwarantować najwyższy poziom współpracy.

Widok serwisu Centrum e-Zdrowia na smartfonie

Podsumowanie:

Atrakcyjnie wyglądający serwis, który spełnia wymagania WCAG.

Dedykowany opiekun

Łukasz Bielecki

Łukasz Bielecki
Łukasz Bielecki
Kierownik ds. projektów

Łukasz dołączył do naszego zespołu rozpoczynając swoją pracę jako developer. Z powodzeniem zrealizował wiele projektów w roli zarówno kierownika, jak i programisty. Bez wątpienia, nic nie równa się z doświadczeniem, które zdobył na każdym etapie wdrażania serwisu.