Serwis Veyna | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

Projekty unijne

Serwis Veyna

Serwis Veyna na ekranach smartfonu i laptopa

ADRES STRONY:
www.veyna.pl

KLIENT:
"VEYNA” - WEYNA I SPÓŁKA JAWNA

OPIS PROJEKTU:
Veyna to innowacyjna strona internetowa, która oferuje szeroki wybór produktów, szczególnie skoncentrowanych na różnych rodzajach drzwi o różnorodnych wzorach. Wyjątkowość Veyny polega na tym, że te produkty są ze sobą połączone wielopoziomo, więc nie ma miejsca na błędy. Zaprojektowany przez nas serwis cechuje się nie tylko atrakcyjnym wyglądem ale również wieloma ciekawymi funkcjonalnościami. 

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Przy tworzeniu projektu graficznego strony Veyna kładliśmy nacisk nie tylko na estetykę, ale także na układ, który miał być przyjazny dla użytkowników. Naszym celem było przyciągnięcie nowych klientów poprzez wygląd serwisu. W projekcie tworzenia graficznego strony ASCO napotkaliśmy kilka wyzwań. Przede wszystkim musieliśmy połączyć ze sobą wiele produktów - od koloru drzwi przez oszklenie, aż kończąc na listownikach. Dodatkowo musieliśmy znaleźć równowagę między estetyką a funkcjonalnością oraz stworzyć architekturę informacji z zakresu tematycznego, w którym nie mieliśmy wcześniej doświadczenia.

ROZWIĄZANIA:

Podczas tworzenia projektu graficznego strony Veyna skupiliśmy się na estetyce i przyjaznym dla użytkowników układzie. Naszym sukcesem było stworzenie logicznej architektury informacji, zapewniającej łatwy dostęp do potrzebnych informacji dla użytkowników. Na uwagę zasługuje również wersja responsywna strony, która nie budzi zastrzerzeń. Dzięki temu udało nam się połączyć estetykę z funkcjonalnością i usatysfakcjonować klienta. 

Widok projektu Veyna

Podsumowanie:

Nowoczesny serwis, który dostosowany został do klienta.

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.