Sklep internetowy Caya Design | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE

Sklep internetowy Caya Design

caya design

ADRES SKLEPU:
www.cayadesign.com

KLIENT:
CAYA DESIGN

START PROJEKTU:
CAYA DESIGN to platforma, specjalizująca się w sprzedaży kanap oraz sof. Klienci mogą cieszyć się łatwym i intuicyjnym interfejsem, umożliwiającym przeglądanie różnych stylów i materiałów. Dzięki naszym funkcjonalnością zakupy na stronie CAYA DESIGN są łatwe i pewne. Niezależnie od gustu czy przestrzeni, CAYA DESIGN zapewnia szeroki wybór sof, które staną się doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza.

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Podczas tworzenia projektu graficznego strony CAYA DESIGN skupiliśmy się nie tylko na estetyce, ale także na zapewnieniu przyjaznego dla użytkowników układu. Naszym głównym celem było stworzenie serwisu, który oferuje szeroki wybór wzorów mebli. Podczas pracy nad projektem napotkaliśmy różne wyzwania. Przede wszystkim musieliśmy znaleźć odpowiednią równowagę między estetyką a funkcjonalnością, a także opracować efektywną architekturę informacji w tematyce, w której nie mieliśmy wcześniej doświadczenia.

ROZWIĄZANIA:

Podczas tworzenia projektu strony CAYA DESIGN skupiliśmy się na estetyce i przyjaznym dla użytkowników układzie.  Naszym prawdziwym sukcesem było stworzenie logicznej architektury informacji, która zapewnia łatwy dostęp do potrzebnych informacji dla użytkowników. Nasza strona CAYA DESIGN to przestrzeń, w której użytkownicy mogą cieszyć się zarówno pięknem projektu, jak i wygodą korzystania z niego.

kolekcja

Podsumowanie:

Portal internetowy stworzony specjalnie dla Ciebie i Twoich klientów

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.