Serwis Quercus TFI S.A. | VOBACOM | Inteligentne rozwiązania dla firm i instytucji

Unia Europejska

UE
web
Serwisy, sklepy, aplikacje...

Serwis Quercus TFI S.A.

quercus

ADRES STRONY:
www.quercustfi.pl

KLIENT:
Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna

OPIS PROJEKTU:
Quercus to serwis, który służy jako źródło informacji na temat funduszy oraz inwestycji. Dzięki wprowadzonym przez nasz funkcjonalnością strona ta sprawdza się idealnie do prezentowania skomplikowanych danych. Platforma oferuje kompleksowe dane, umożliwiające użytkownikom zgłębienie wiedzy na temat różnych typów funduszy, ich działania, notowań i strategii inwestycyjnych.

TECHNOLOGIE: 
DRUPAL, PHP

WYZWANIA:

Kluczowym zadaniem było skonstruowanie strony, która dokładnie odzwierciedlała główny cel serwisu, czyli informowanie o notowaniach. Musieliśmy znaleźć rozwiązania techniczne umożliwiające wygenerowanie wielu użytecznych wykresów, które prezentują notowania w różnych okresach. Nasza firma miała zapewnić efektywny serwis, który umożliwiałby monitorowanie notowań zgodnie z oczekiwaniami inwestorów. 

ROZWIĄZANIA:

Mimo tych wyzwań, nasza firma sprostała temu zadaniu, dostarczając wysokiej jakości serwis, który spełnia potrzeby i oczekiwania użytkowników. Strona zawiera wiele użytecznych wykresów, które prezentują notowania w różnych okresach. Serwis dostarcza niezbędne narzędzia do monitorowania i analizy notowań, co jest istotne dla inwestorów i osób zainteresowanych rynkiem finansowym. 

quercus notowania

Podsumowanie:

Wysokiej jakości serwis, który spełnia oczekiwania zarówno użytkowników jak i klienta.

Dedykowany opiekun

Grzegorz Wyrzykowski

Grzegorz Wyrzykowski
Grzegorz Wyrzykowski
Kierownik ds. projektów
Grzegorz zajmuje się prowadzeniem projektów internetowych od wielu lat. Główne doświadczenia Grzegorza to praca z Serwisami i Portalami Miast i Instytucji. Potwierdzeniem tego doświadczenia jest fakt, że Grzegorz ma za sobą kilkadziesiąt projektów. Klienci chętnie do nas wracają, dzięki Jego wysokiej jakości obsługi klienta.